середа, 17 жовтня 2012 р.

Домашня фея


Привіт, дівчатка! Сьогодні я знову з новинками ))) недавно гуляючи блогами натрапила  на чудовий творчий куточок рукодільниці (Agaphcia), яка створює фантастичних тільд-ангелочків. Вони настільки сподобались, що я  вирішила й собі створити подібну лялечку. Знайомтесь, наша домашня фея ))
Зріст ляльки 55 см! Знайомі кажуть, що схожа на мене ))) мабуть тому, що висока та худенька ))))


Квіточки з шерсті, мої перші спроби з валяння!


Плащик та чобітки знімаються, ляльку можна одягати відповідно до погоди за вікном
Компанія на нашому диванчику все поповнюється ))) Тепер ця фейка буде охороняти наш домашній затишок та тішити гостей )))

Ще хочу подякувати чоловікові за терпіння протягом фотосесії ))) ось найцінніший кадр )))

 У нас сьогодні справжнісінька осінь - дощ, похмуро, чудова погода для творчості ))))

Гарного Вам настрою, дякую, що заходите в гості!

неділя, 7 жовтня 2012 р.

Осінні совенята

Осінь для мене особлива пора... Кожна мить сповнена приємних спогадів - запах осіннього ранку, подих вітру чи хруст листя під ногами - все несе у собі якісь особливі нотки минулого. І щороку усе відчуваєш і переживаєш по-різному...
А ще, осінь - пора спогадів та підсумків. Напевне прохолодні затяжні дощові дні створені саме для того, щоб ми нарешті зупинилися, втекли від постійної метушні, лишилися вдома і просто посиділи з чашкою теплого чаю та впорядкували свої думки, розклали "по поличках" усі літні спогади та налаштувались на більш спокійніший темп життя...
У такі осінні вечори хочеться з головою зануритися в творчість і повністю віддатися музі. Ось такою музою для мене стала Нуся, яка "закарбувала" частинку своєї осені у вишивках, а її совенята настільки вразили, що я не змогла лишитися байдужою і відразу випросила схемки ))) захотілось тепла та яскравих барв, тому совенята мої помаранчево-осінні ))


ранкове совеня
і сонне  (чи з підбитим оком, як сказав чоловік )))

бантики...

Сови прикрасили нашу кухню, поселились на холодильнику і чудово вписались у наш веселенький декор ))


Яскравих Вам осінніх спогадів! Дякую, що заходите в гості ;)