пʼятниця, 16 листопада 2012 р.

Символ 2013 року - Змійка

             Як свідчить східний календар, покровителем року майбутнього буде Водяна Змія - знак сильний, розумний, чудово розбирається  практично у всіх сферах життя. А значить, прийдешній рік обіцяє чимало приємних сюрпризів та подій.

            Для багатьох знаків цей рік буде сприятливим і в матеріальній сфері, і в особистому житті, і в кар'єрі. Ну а для того, щоб мудра Змія ще більше благоволила вам, потрібно просто завести таку символічну змійку-талісманчика у себе вдома )))

            Знайомтеся, чарівний, трохи замріяний та сумний, але дууууже милий змійчик!
          

 Шапочка, шарф і торбинка зв"язані гачком.  Торбинку можна використати для особливого подаруночка ;)  Змійчик ПРОДАЄТЬСЯ і буде чекати нового власника у МАГАЗИНЧИКУ

разом зі змійчиком хочу взяти участь у завданні "Три клубочки" від блогу Завдання для душі
понеділок, 12 листопада 2012 р.

Нове життя старих речей


У всіх вдома є безліч предметів, часто непотрібних, які займають багато місця і зовсім не вписуються у інтер’єр, але при цьому багато хто не поспішає розлучатися із цими речами, тому що саме вони є дорогими серцю, щось символізують чи просто слугують пам’яттю.
У кожної речі — своя історія, історія людей, родин, потужна енергетика минулого…

Дуже часто такі речі перекочовують в підвали, гаражі, на дачі… але не варто поспішати! Виявивши ентузіазм, вклавши дещицю любові і долю фантазії, можна творити справжні дива і надати нове життя таким рідним старим речам.

Саме у гаражі я віднайшла стару етажерку і вистачило одного погляду, щоб запустити спалах ідей перетворення ))) і коли етажерка була успішно доставлена додому, ідеї відразу ж почали втілюватись у життя ))) спочатку була цікава історія із пошуками фарби (висловлюю величезну подяку і терпіння Олі з Бамбетлю, яка проводила інструктаж), потім півночі цілий вечір фарбування і ось – наша нова етажерка!

Перетворення ...

Мої ляльки з радістю переселились в нову хатинку ))


Тепер у них своя зелена хатинка, а у мене справжній творчий куточок ;)Разом із ляльками у куточку поселилась муза, тому чекайте на новинки )))

Гарного Вам настрою та нових творчих ідей ;)

четвер, 1 листопада 2012 р.

Календар Вінні - фініш ;)

Привітик! Ще на початку року Юля із блогу Julia Skrebniova's Craft Room розпочала цікавий вишивальний проект "Календар Вінні", до якого я приєдналась разом із мамою)))) Перші 3 місяці відзвітувала (січень-лютий, березень), а от далі наш календарик "загубився", але ми всетаки віднашли його і не тільки наздогнали дівчат, а й закінчили вишивку.
Далі багато фото - квітень - грудень ;)

І всі разом

Тепер залишилось вирішити з оформленням, ідей багато, ще є час вибрати з них найкращу )))

Гарного дня! Дякую, що заходите в гості ;)