четвер, 30 серпня 2012 р.

Sweeeet candy:) от Татьяны Коннэ...(і про "невипадкові випадковості")

 А ви вірите у "невипадкові випадковості"? або не все у нашому житті відбувається просто так...
Близько двох років тому я черговий раз "гуляла" просторами інтернету і натрапила на гарнющі, цікаві, "живі" іграшки, які не змогли залишити мене байдужою... так я потрапила у блог Татьяни Конне , саме її творчість, її іграшки і надихнули мене спробувати створити іграшку своїми руками. Я досі зберігаю ту першу парочку мишенят, досі пам"ятаю ті відчуття, що це МОЯ робота, стільки дитячої радості ))) зараз я розумію, щось перші кроки - це такі милі крувульки, але це моя гордість )))
Дякую Тані за її творчість, безмежну фантазію, тонке відчуття стилю і з радістю беру участь у розіграші однієї із її іграшок.


До речі, сьогодні в її блозі можна помилуватися черговим шедевром!


субота, 18 серпня 2012 р.

Корисні дрібнички

Привіт, мої дорогі читачі! Завдяки дощу і прохолоді блогожиття потрохи «ожило» після літніх відпусток ))) То мабуть осінь неправильно заглянула в календар, але літо вже повертається і знову можна насолоджуватися  теплими сонячними днями )) 
От і я повертаюся до вас з «дебютами». Вже давненько я збирала ссилки на цікаві і корисні МК, тепер потрохи вирішила випробувати  ))) А тут ще й нагода така – день народження однієї чудової рукодільниці – Олі з блогу Бамбетль, для якої й пошились такі собі корисні дрібнички )))


 Це гаманець, обкладинка на паспорт і косметичка.

Гаманець та обкладинку на паспорт шила по МК із блогу Вечерние посиделки, чудові МК, детально описано і показано кроки, сміливо пробуйте, кого зацікавило ;) На фото їх можна побачити у розгорнутому вигляді ))

Розміри гаманця ідентичні тим, що вказані у МК, всередині дві кишеньки на картки, застібка - гудзик і плетена резинка.


 А косметичку шила за МК з блогу Магазин Город Рюшечек, розміри самої косметички чи клатча можна змінювати пропорційно ))) в мене вийшла ось така невеличка косметичка


 Дякую за фото любительці лаванди ;) я так поспішала, що не встигла відзняти сама ))

Усім гарних вихідних, дякую, що заходите ;)